مقاله ها

نحوه ارائه هر چیز، اهمیت آن را مشخص می کند. «استیو جابز»
طراحی مفهومی ارسال لیست کالا

علیرضا رئیسی

81

در این مقاله قصد دارم شما دوستان و همراهان همیشگی وب سایت اُکسیما را با طراحی مفهومی آشنا کنم. این موضوع به حدی گسترده است که نمی توان آن را در یک مقاله خلاصه کرد اما می توانم با یک مثال جذاب و زیبا، شما را به این دنیای طراحی وارد کنم و جرقه ای در ذهن شما باشم که این موضوع را پیگیری کنید و درباره ی آن تحقیقات و مطالعات بیشتری داشته باشید.
مشاهده
اسلایدر تصویر Untitled Slider با CSS

علیرضا رئیسی

58

با یکی دیگر از مقاله های وب سایت اُکسیما در خدمت شما هستم. در این مقاله قصد دارم فقط با کمک کدهای CSS و بدون استفاده از جاوااسکریپت یک اسلایدر فوق العاده و کاربردی را به دوستان و همراهان وب سایت اُکسیما آموزش دهم. شما به کمک این اسلایدر می توانید عکس های خود را با انیمیشنی زیبا و جذاب به حرکت در آورید و توجه کاربران خود را نسبت آن ها جلب نمائید.
مشاهده
فرم عضویت در خبرنامه به سبک مینیمالیستی

علیرضا رئیسی

112

در این مقاله قصد دارم شما همراهان و دوست دارن وب سایت اُکسیما را با طراحی یک فرم عضویت در خبرنامه فوق العاده زیبا و جذاب و به سبک مینیمالیستی، آشنا کنم. شما از این فرم می توانید در وب سایت خود به نحوی زیبا استفاده نمائید و به کمک آن، ایمیل های مخاطبین خود را جمع آوری کنید. شما به کمک این فهرست می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و آن ها را تحریک کنید تا از وب سایت شما بازدید کنند و فروش خدمات و محصولات وب سایت خود را افزایش دهید.
مشاهده