چگونه از برنامه نویسی اپلیکیشن کسب درآمد کنیم؟

563
make_money_app | اُکسیما

چگونه از برنامه نویسی اپلیکیشن کسب درآمد کنیم؟


بازار اپلیکیشن بزرگتر از آن است که تصور آن را کنید و در حالی که به نظر می رسد که تمایل بیشتری به برنامه های رایگان در مقایسه با محصولات دارای پرداخت درون برنامه ای وجود دارد، هنوز هم مقدار زیادی پول در بازار وجود دارد.

ما در این مقاله فرض می کنیم شما دانش کمی در رابطه با برنامه نویسی اپلیکیشن دارید و با یکی از ابزارها مانند Xcode یا Android Studio یا Unity و... می توانید کار کنید و قصد آموزش برنامه نویسی را در این مقاله نداریم.

در عوض، ما به دنبال راهی هستیم که بتوانید از مهارت های خود بهره برداری کنید، خودتان را در مکان های مناسب قرار دهید، و بخشی از پول نهفته در این بازار را از آن خود کنید.


ثبت نام در استورهای اپلیکیشن :


برای انتشار اپلیکیشن در استورها نظیر AppStore یا GooglePlay شما باید یک حساب فعال بسازید . حساب توسعه دهندگان اپل رایگان نیست و باید شما به عنوان توسعه دهنده سالیانه ۹۹ دلار هزینه نمایید. البته این حساب به شما امکاناتی نظیر استفاده از مجموعه ای از ابزارهای تست، دسترسی سریع به نسخه های برنامه های dev اپل و توانایی انتشار برای مک، دستگاه های تلفن همراه، ساعت اپل، تلویزیون اپل و غیره.. می دهد

ایجاد حساب در Google Play ارزانتر است و هزینه ثبت نام 25 دلار است که شما را قادر به استفاده از ابزارهای آنلاین گوگل می نماید که با استفاده از سیستم پرداخت Google می توانید این هزینه را پرداخت نمایید. هر دو، هنگامی که شما ثبت نام کردید، به بخش پرداخت مربوط به برنامه خود دسترسی خواهید داشت و به شما اجازه می دهد تا از ارتقاء مشتریان خود پول دریافت کنید.


یک محصول را انتخاب کنید:


آنچه شما توسعه می دهید بسیار مهم است اگر شما یک ارتش یک نفره هستید بعید است بتوانید بر روی توسعه یک بازی بزرگ برای تلفن های همراه کار کنید . بنابراین به جای آن یک حوزه را انتخاب کنید که ممکن است کسی یک برنامه را نیاز داشته باشد و حاضر باشد برای آن پول پرداخت نماید. فروشگاه های اپلیکیشن را بررسی کنید و ببینید چه چیزی می تواند ارزش هزینه کردن را داشته باشد.

همچنین برنامه ی کاربردی خود را در دسته ای انتخاب کنید که بیشترین درآمد را دارند. بر طبق آمار ها بیشترین درآمد توسعه دهندگان در بخش برنامه های کسب و کار و سلامت بوده است.


اطمینان ایجاد کنید:


بسیاری از کاربران تلفن همراه تا زمانی که اطمینان حاصل نکنند برنامه ای که خریداری می کنند با کیفیت می باشد اقدام به پرداخت هزینه آن نمی کنند. برچسب رایگان حتی اگر برنامه شما دارای پرداخت درون برنامه ای هست فرصت خوبی را در پیش روی شما قرار می دهد که کاربران قبل از پرداخت برنامه شما را نصب و امتحان نمایند. بهترین تجربه ای را که می توانید در اختیار آن ها قرار دهید تا مایل به پرداخت هزینه برای دریافت نسخه کامل اپلیکیشن گردند.


پاسخگو باشید:


اگر یک برنامه در فروشگاه های اپلیکیشن داشته باشید و میخواهید نظرات کاربران را درابطه با آن دریافت کنید این بازخوردها ممکن است همیشه مثبت نباشد اما نگران نباشید، زیرا این روند طبیعی مکانیسم بازخورد آنلاین است. آنها را بخوانید و به کسانی که مشکلی در اجرای برنامه شما دارند، پاسخ دهید.

کاربران فروشگاه های اپلیکیشن در حال بررسی برنامه ها با بالاترین امتیاز هستند. شما باید هر کاری که می توانید بکنید تا بتوانید به حداکثر امتیاز یعنی پنج ستاره برسید و این بدان معنی است که به کاربرانتان توجه کنید و مشکلات مردم را حل کنید.


تبلیغات میزبان:


نمی خواهید از کاربران خود پول دریافت کنید؟ آیا می خواهید مقداری پول از روشی دیگر کسب کنید؟ بسته به نوع برنامه ای که منتشر می کنید، شما چندین گزینه بالقوه برای میزبانی تبلیغات دارید.

بسیاری از توسعه دهنگان از تبلیغات بنری استفاده می کنند که کمی ممکن است ناراحت کننده باشد. برخی از تبلیغات ویدیوی استفاده می کنند که روشی بهتر برای تبلیغات می باشد و کاربر را به حرکت وامی دارد تا بر روی گزینه ای جهت رفتن تبلیغات کلیک نماید و بدین ترتیب شما مبلغی را به ازای کلیک کاربر دریافت خواهید کرد.

هر روشی را که انتخاب می کنید، مطمئن شوید که با یک یا چند شرکت تبلیغاتی کار می کنید، که نرخ های مناسبی را پرداخت می کنند و ابزارهای استفاده از آنها آسان است. گوگل شبکه تبلیغاتی تلفن همراه خود را، تحت عنوان AdMob ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا به صورت انتخابی از چندین شبکه برای ارائه حداکثر میزان تاثیر خود استفاده کنید که در هر دو سیستم عامل iOS و اندروید قابل استفاده می باشد.

اگر شما هم روش ها و راهکارهایی را برای کسب درآمد از طریق توسعه اپلیکیشن میدانید در قسممت دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید.

پیوست ها :
  • این مقاله دارای پیوست نمی باشد.
loder | اُکسیما
»» نویسنده مقاله
حسین رئیسی | اُکسیما

حسین رئیسی
»» پشتیبانی مقاله

تیم پشتیبانی اُکسیما به صورت 24 ساعت در هر زمان و مکان، پاسخگوی تمامی سوالات و ابهامات شما در مورد این مقاله خواهند بود. بدین منظور شما می توانید از طریق روش های زیر از پشتیبانی فنی این مقاله برخوردار گردید. تیم پشتیبانی این اطمینان خاطر را به شما دانشجویان گرامی خواهند داد که در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.


به اشتراک بگذارید ...

دوستان و همراهان گرامی : آیا تمایل دارید این مقاله را با دوستان و آشنایان خود در تلگرام به اشتراک بگذارید؟

مقاله های پیشنهادی

ماتیس یک ابزار برای انتخاب تصویر و ویدیو در اندروید است. شما می توانید در اکتیتویتی و یا فرگمنت از آن استفاده کنید - انتخاب تصاویر از جمله JPEG، PNG، GIF و فیلم ها از جمله MPEG، MP4- تم های مختلف را اعمال کنید، از جمله دو تم ساخته شده و تم سفارشی- بارگذاری تصاویر مختلف- قوانین فیلتر سفارشی را تعریف کنید

حسین رئیسی

488

بسیاری از مردم از من می پرسند که چه زبان برنامه نویسی را یاد بگیرند. این یک سوال بسیار سخت برای پاسخ است. چیزهای زیادی وجود دارد که قبل از تصمیم گیری باید در نظر گرفته شود. یکی از ساده ترین راه های انتخاب بهترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری در سال 2018، توجه به بازار است. بازار به شما می گوید که زبان های برنامه نویسی مورد علاقه برای آینده چیست. ما باید از روند و تماشای اخبار و ظهور تکنولوژی جدید آگاهی داشته باشیم تا بتوانیم بادبان ها را در مورد زبان های برنامه نویسی یاد بگیریم، مخصوصا در سال 2018.

حسین رئیسی

592

حتی اکنون که Kotlin یک زبان رسمی و پشتیبانی شده برای نوشتن برنامه های اندروید است، شما هنوز هم می توانید احساس کنید که دلایل کافی برای تغییر وجود ندارد. جاوا ثابت کرده است که در طول تمام این سالها به خوبی کار می کند، پس چرا باید از کاتلین استفاده کنیم ؟ در این مقاله دلایلی را مطرح می کنیم است ،علی رغم نظر بسیاری از افراد ، استفاده از کاتلین یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید انجام دهید.

حسین رئیسی

941