۷ دلیل برای اینکه شما باید Swift را یاد بگیرید

622
swift | اُکسیما

سویفت یک زبان برنامه‌نویسی چند شیوه‌ای و از نوع کامپایلری است که برای توسعهٔ iOS، macOS، watchOS و tvOS توسط شرکت اپل ساخته‌شده‌است. سویفت برای کار با فریمورک‌های Cocoa و Cocoa Touch اپل و تعامل با حجم عظیمی از کدهای Objective-C نوشته شده برای محصولات اپل طراحی شده‌است.

هیچ زمانی بهتر از الان برای برای کسب مهارت در زبان برنامه نویسی open source اپل یعنی زبان سویفت وجود نداشته است ! در این مقاله دلایلی را برای یادگیری این زبان برای شما آورده ایم که ما را نیز شگفت زده کرده است .


Swift زبان برتر برای ساخت برنامه های iOS است


اپل Swift را در اکتبر 2014 منتشر کرد. از آن به بعد، تبدیل به یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان شده است. Swift در فهرست TIOBE 12 در رتبه 12 قرار دارد و در حال حاضر جایگزین زبان اصلی توسعه اپل، Objective-C است!


تقاضا برای توسعه دهندگان Swift در حال افزایش است


از زمان راه اندازی فروشگاه App در سال 2008، حدودا 150000+ شغل در طراحی و توسعه برنامه ایجاد شده است.


درآمد خوبی به یک توسعه دهنده حرفه ای iOS پرداخت می شود


طبق گفته Glassdoor، متوسط ​​حقوق بازنشستگی برای توسعه دهنده iOS چیزی در حدود 85000 دلار در سال است!


Swift برای یادگیری آسان است


اپل طراحی آن را با توجه به یادگیری ذهن انجام داده است. اپل را همه ما برای طراحی زیبا و اصولی می شناسیم، و زبان Swift از این قضیه مستثنا نمی باشد. مهندسان اپل، Swift را طراحی کرده اند تا به اندازه کافی برای توسعه دهندگان حرفه ای قدرتمند باشد، در حالی که هنوز یادگیری آن آسان است!


Swift منبع باز است


وب سایت swift.org یک انجمن دوستانه و قوی و متن باز دارد که شما می توانید سوالات خود را در آنجا مطرح نمایید و مطمئن باشید که پاسخ آن را دریافت خواهید کرد. همینطور شما می توانید به سوالات دیگران پاسخ بدهید.


Xcode


محیط توسعه اپل (IDE) برای Swift / iOS توسعه کلاس جهانی است!استفاده از این محیط برای توسعه دهندگان جدید بسیار آسان، دوستانه و پایدار است!


سوئیفت زبانی آشنا است


Swift یک زبان مناسب تر برای خواندن و نوشتن کد است. برای تحقق ایده های شما باید زبان مورد نیاز خود را یاد بگیرند. به همین دلیل است که اپل طیف گسترده ای از منابع یادگیری را در اختیار شما قرار داده است، از جمله برنامه Swift Playgrounds، که به شما کمک می کند مفاهیم زبان را سریع یاد بگیرید.


آیا شما آماده یادگیری Swift هستید؟!


ما در اکسیما برآن شدیم تا دوره ای جامع و کاربردی در خصوص آموزش توسعه نرم افزار های iOS به شما دانشجویان و علاقه مندان دنیای برنامه نویسی ارائه دهیم . اگر شما هیچ پیش زمینه ای از برنامه نویسی ندارید جای هیچ نگرانی نیست ما در دوره پیش رو فرض خود را بر این گذاشته ایم و با این رویکرد آموزش ها را آغاز نموده ایم و شما می توانید به راحتی و گام به گام با مدرس این دوره وارد دنیای جذاب و پردرآمد برنامه نویسی شوید . اما اگر شما پیش از این توسعه ی اندروید را فراگرفته اید بدون شک این دوره برای شما نیز بسیار مفید خواهد بود و به راحتی و ظرف مدت کوتاهی می توانید بازار کار و درآمد خود را دوبرابر و یا حتی بیشتر کنید .

برای مشاهده این دوره و سرفصل های آن به لینک زیر مراجعه فرمایید.

دوره آموزشی لطفا برنامه نویسی iOS را حرفه ای یادبگیرید

در صورتی که شما نیز دلایل دیگری برای یادگیری این زبان قدرتمند دارید در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

پیوست ها :
  • این مقاله دارای پیوست نمی باشد.
loder | اُکسیما
»» نویسنده مقاله
حسین رئیسی | اُکسیما

حسین رئیسی
»» پشتیبانی مقاله

تیم پشتیبانی اُکسیما به صورت 24 ساعت در هر زمان و مکان، پاسخگوی تمامی سوالات و ابهامات شما در مورد این مقاله خواهند بود. بدین منظور شما می توانید از طریق روش های زیر از پشتیبانی فنی این مقاله برخوردار گردید. تیم پشتیبانی این اطمینان خاطر را به شما دانشجویان گرامی خواهند داد که در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشند.


به اشتراک بگذارید ...

دوستان و همراهان گرامی : آیا تمایل دارید این مقاله را با دوستان و آشنایان خود در تلگرام به اشتراک بگذارید؟

مقاله های پیشنهادی

یک ابزار جمع و جور اندروید برای ساخت و جمع کردن چند ضلعی های منظم با امکاناتی نظیر : تعداد ضلع (≥ 3) - مختصات مرکز - شعاع بیرونی (مرکز به رأس) - گرد کردن گوشه ها و ...

حسین رئیسی

416

اخیرا استفاده از React Native برای توسعه برنامه های Android بسیار رایج شده است. با این حال، راه اندازی React Native در ویندوز چالش برانگیز است و نیاز به توجه به موارد بسیاری دارد، حتی اگر بخواهید یک برنامه ساده را بر روی یک شبیه ساز اجرا کنید. بایستی این چالش ها را در ابتدا حل کنید. در این مقاله، درباره نحوه تنظیم محیط توسعه خود در ویندوز با استفاده از چارچوب React Native و Android Studio برای ساخت برنامه های Android می پردازیم.

حسین رئیسی

3247

اگر شما فقط یکی از این بهترین کتاب های برنامه نویسی را در سال جاری بخوانید، قدمی رو به جلو تقریبا نسبت به همه افراد اطراف خود برداشته اید . چرا که ، به گفته استیو مک کانل، نویسنده Code Compete ، یک کتاب بیشتر ازچیزی است که برنامه نویسان هر ساله می خوانند.

حسین رئیسی

917